00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

NewTech - Камера за во автомобил 2 во 1


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Камера за во автомобил 2 во 1 која Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор.
  Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација!
  Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил.

  Кратки карактеристики:

  - Сензор: HD CMOS sensor
  - Резолуција: 1920*720P
  - LCD дисплеј: 2.8 инчи
  - Слика: JPG формат
  - Видео: MOV, PAL/NTSC, H.264, фреквенција: 50/60 hz,
  - Аудио: Вграден микрофон
  - Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD картичка до 32 GB
  - Батерија: 450 mAh Li-ion
  - Мени на повеќе јазици

  Димензии: 30 х 8 cm

  Пакетот содржи:
  - Камера за во автомобил 2 во 1
  - Кабел за полнење за во автомобил
  - 2 цврсти гумени затегачи
  - Упатство
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Гаранција:3 месеци
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.599 ден.

  Vehicle Blackbox - Двонасочна камер ...

  Цена со ДДВ:2.499 ден.

  HD Touch L505C - Двонасочна камера ...

  Цена со ДДВ:799 ден.

  Advanced FHD - Камера за во автомоб ...

  Цена со ДДВ:799 ден.

  Камера за во автомобил - Advanced
  070/287-777

  корисничка поддршка