00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Камера за во автомобил - Advanced

Камера за во автомобил - Advanced

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

799 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Леќа: 6 фиксирани леќи
  Зум: 4 х дигитален зум
  LCD Дисплеј: 2,7 инчи 16:9 LCD
  Ноќно снимање: 4 вградени инфраред светла
  Слика: JPG формат, максимум аутпут 5 мега пиксели
  Аудио: Вграден микрофон и звучник
  Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD-HC картичка
  Портови: USB
  Вграден сензор за движење

  Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, осигурајте се себеси и својот автомобил ведаш!
  Камерата се монтира на предното стакло со вакумски држач, а се поврзува во струја во просторот за запалката. Може да се постави на предното или на задното стакло по желба на корисникот.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Гаранција:3 месеци
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:799 ден.

  Advanced FHD - Камера за во автомоб ...

  Цена со ДДВ:999 ден.

  NewTech - Камера за во автомобил 2 ...

  Цена со ДДВ:2.499 ден.

  HD Touch L505C - Двонасочна камера ...

  Цена со ДДВ:1.599 ден.

  Vehicle Blackbox - Двонасочна камер ...
  070/287-777

  корисничка поддршка