00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

HD Touch L505C - Двонасочна камера за во автомобил 3 во 1


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Камера за во автомобил која е истовремено и ретровизор, Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор. Со Touch Screen технологијата имате практичен достап до сите функции.

  Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација!
  Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил.

  За уште поголема безбедност, во пакетот е вклучена и задна камера, која можете да ја поставите на било кое место.

  Кратки карактеристики:

  - Touch екран
  - Резолуција на предна камера: Full HD 1080p (видео: HD 1920x1080, слики: 3M 1920x1080)
  - Резолуција на задна камера: 640x480
  - LCD дисплеј: 4.3 инчи
  - Формат на слика: JPEG
  - Формат на видео: AVI (H.264)
  - G-sensor: вграден
  - Поддржува Micro SD картичка до 32 GB
  - Леќи со широк агол: Предна камера - 140 степени, задна камера - 170 степени
  - Ноќно снимање
  - Вграден микрофон
  - Вграден звучник
  - Оптимална темпертура: 0°C - 50°C

  Димензии: 29.5 х 7.5 cm

  Пакетот содржи:
  - HD Touch L505C
  - Задна камера со соодветен кабел
  - Кабел за полнење за во автомобил
  - 2 цврсти гумени затегачи
  - Упатство

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Гаранција:3 месеци
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка