00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Advanced FHD - Камера за во автомобил

Advanced FHD - Камера за во автомобил

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

799 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Advanced Car камерата Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот.
  Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација!
  Камерата се монтира на предното стакло со вакумски држач, а работи на батериија, која можете да ја полните дома, преку лаптоп, или во Вашиот автомобил. Може да се постави на предното или на задното стакло по желба на корисникот.

  Кратки карактеристики:

  - Сензор: HD CMOS sensor
  - LCD дисплеј: во боја, 2.6 инчи
  - Леќа: фиксирани леќи 100 степени
  - Ноќно снимање: инфраред ноќно светло
  - Слика: JPG формат, Full HD 1080
  - Аудио: Вграден микрофон и звучник
  - Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD картичка до 32 GB

  Пакетот содржи:
  - Advanced FHD камера
  - Кабел за полнење за во автомобил
  - USB кабел
  - Вакумски држач
  - Упатство
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Гаранција:3 месеци
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:799 ден.

  Камера за во автомобил - Advanced

  Цена со ДДВ:999 ден.

  NewTech - Камера за во автомобил 2 ...

  Цена со ДДВ:2.499 ден.

  HD Touch L505C - Двонасочна камера ...

  Цена со ДДВ:1.599 ден.

  Vehicle Blackbox - Двонасочна камер ...
  070/287-777

  корисничка поддршка