00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Liqui Moly Molygen 5W-30 4L

Liqui Moly Molygen 5W-30 4L

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1700 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:LIQUI MOLY recommends this product for vehicles that needs to comply the following specifications:
  API SN Plus
  ILSAC GF-5
  Chrysler MS-6395
  Daihatsu
  Ford
  GM 6094 M
  Honda
  Hyundai
  Isuzu
  Kia
  Mazda
  Mitsubishi
  Nissan
  Subaru
  Suzuki
  Toyota
 • Категорија:Моторни масла
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Аутофилтер
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Аутофилтер

  • Опис на компанијата:Компанијата Аутофилтер е основана 2003 година како фирма специјализирана за трговија со филтри за автомобилскиот сектор. За кратко време стана почитувана и успешна на домашниот пазар, препознатлива по големиот и квалитетен асортиман на филтри. Нашите купувачи во секое време можеме да ги опслужиме со филтри за сите видови автомобили, камиони, и градежни машини, застапени на нашиот пазар, вклучувајќи ги и најновите модели на возила. Професионалниот, одговорен и коректен однос, како и кавалитетниот избор на артикли придонесе нашите купувачи со голема доверба и задоволство да соработуваат со нашата компанија. Нашата цел во иднина е да ја зголемиме понудата со познати брендови на филтри за да ги задоволиме барањата и очекувањата на нашите клиенти. За заеднички успех Ве покануваме да соработувате со нашата фирма.
  • Име на контакт лице:Petar
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 88 лок.22
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3077988
  • Година на регистрација:2003
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.850 ден.

  Liqui Moly Molygen 5W-30 4L

  Цена со ДДВ:2.100 ден.

  Liqui Moly Molygen 5W-30 5L

  Цена со ДДВ:2.860 ден.

  Liqui Moly Top Tec 4300 5W-30 5L
  070/287-777

  корисничка поддршка