00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

АМСМ Classic членство


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Classic членството е наменето за физички лица и Ви овозможува членските услуги да ги користите и кога управувате со сопствено и кога управувате со туѓо моторно возило.
  Услугите вклучени во Classic членството можете да ги користите на целата територија на Република Македонија: бесплатно шлепување на возило во случај на сообраќајна незгода,бесплатно шлепување на возило во случај на дефект, бесплатно помош на пат, покривање на патни трошоци во случај на незгода или дефект,извлекување на возило, бесплатни сервисни акции: летна и зимска проверка на возило, травел инфо сет: патна карта, рута и информатор за земјата и за странство, Show your Card! попусти во Македонија, Европа, САД и Канада, АМСМ
  Партнер попусти во Македонија, членско списание „АМСМ Клуб Мобилити“,
  Попусти во системот на АМСМ: 5%-10% попуст на резервни делови, 20% попуст во АМСМ продавницата за автомобилска галантерија, 10% попуст на технички преглед, 20% попуст на сервисни услуги, Бесплатна зимска/летна проверка на возилото на членот.
  Како АМСМ член имате можност и за Кампинг картичка CCI за попуст во над 1100 кампови во цела Европа Вредност на услугите кои ги добивате со пакетот: 21.728 ден.
 • Продавач:АМСМ Членство
 • профил на компанијата

  АМСМ Членство

  • Опис на компанијата:Ако барате услуги кои ќе одговорат на Вашите специфични потреби и барања, тогаш сте на вистинското место. Без оглед дали сте возач или не и дали имате сопствен автомобил или не, ќе најдете различни членски пакети, прилагодени на Вашите желби и потреби. Денес во АМСМ членуваат повеќе од 15.000 членови, кои ја препознале привилигијата да се биде АМСМ член. Останува на Вас да изберете.
  • Име на контакт лице:Снежана Костадиновска
  • Адреса:ул. “М.Т.Гологанов“ бр. 51
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 3181-108
  • Локација на мапа:Прикажи  023181108

  корисничка поддршка