00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Полнач за акумулатори VCB 18S


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:VILLAGER • Шифра: 016432
  • Сила: 230 V/50 Hz
  • Напон на полнење:

  • 12/24 V; 60-150 Ah / 30 A
  • Тежина: 7,9 кг
  За достава на врата во места кои се повеќе оддалечени од градовите во Македонија, можен е дополнителен трошок од 200,00 денари.
 • Категорија:Акумулатори
 • Продавач:Техно Генекс
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Техно Генекс

  • Опис на компанијата:ТЕХНО ГЕНЕКС е приватна трговска компанија основана 2002 год. со седиште во Скопје. Основната дејност е увоз, продажба на големо и дистрибуција на техничка стока. Дистрибуцијата се врши од централниот магацин во Скопје. Застапен е широк асортиман на производи за домаќинството и за индустријата. Компанијата е генерален застапник за Р.Македонија за познатите брендови AL-KO Аустриа, Linea и Villager. Постигнавме добра понуда, разноврсност, сигурна и брза услуга. Видете ги сите наши производи на www.tehnogenex.com.mk
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:Перо Наков 144, магацин на Караорман
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 317 465
  • Телефон #:02 2551801
  • Факс #:02 2520176
  • Година на регистрација:2002
  • Локација на мапа:Прикажи  022551801

  корисничка поддршка