00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

El Minishporet Luxell so 2 Reshoa LX 3576


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Elektricen Minisporet od vodeckiot Turski brend LUXELL, 2 Elektricni Reshoa, 42 Litri Furna, 1 Okrugla Tepsia + 1 Cetvrtasta Tesia, Resetka za Gril. 1 Godina Garancija. Gi ispolnuva najvisokite standardi za Kvalitet i izrabotka.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Лиал
 • Земја на потекло:Турција
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Лиал

  • Име на контакт лице:Алберт Зибери
  • Адреса:Охридска 19
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:+389 44 330118
  • Факс #:+389 44 330118
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  044330118

  корисничка поддршка