00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Прочистувач на воздух Daikin, модел MC70LVM


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Прочистувач на воздух со“streamer” технологија. Streamer прочистувач на воздухот, конципиран така да се грижи за Вашето здравје – ненаметливо внесува прочистен воздух и креира здраво внатрешно окружување – претставува склоп на нова технологија со подобрени перформанси и скоро нечујна работа. Прочистениот воздух го подобрува внатрешното чувство на удобност. Освен тоа, овој прочистувач, со својата способност да ги разложи загадувачите на воздух и мирисите, придонесува до подобрување на квалитетот на живот на лица који страдаат од астма и алергии. Наменети за простории со површина до 46 м2.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Паксон
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Паксон

  • Опис на компанијата:ПАКСОН е авторизиран за продажба, инсталирање и сервисирање на опрема од светски реномираниот бренд за опрема за климатизација – DAIKIN од Јапонија: - VRV системи - ALTHERMA топлински пумпи - високо ефикасни водено ладени топлински пумпи (геотермални топлински пумпи) - инвертерски воздушно ладени топлински пумпи - вентилоконвектори во сите изведби - сплит и мулти сплит инвертер клима уреди Понудата вклучува и други производи за климатизација: клима ормари, клима комори, топловодни калорифери, вентилатори
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Загребска 28-б лок.17
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076360654
  • Телефон #:02/3109998
  • Факс #:02/3108889
  • Локација на мапа:Прикажи  023109998

  корисничка поддршка