00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима уред ''Vivax" тип:acp-12CH35AERI R32 inverter


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:3,5kw
  од -15 до +50
  цената е без монтажа
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Клима комерц
 • Гаранција:2 години
 • профил на компанијата

  Клима комерц

  • Опис на компанијата:Klima Komerc doo Skopje ,klimatizacija,ventilacija i greenje,so kompleten inzenering , montaza i servis(klima uredi, ventilatori i oprema za greenje).
  • Име на контакт лице:Зоран Гјоргјиевски
  • Адреса:Mitropolit Teodosij Gologanov br:72
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038975219725
  • Телефон #:00389(0)2 3074-140
  • Факс #:00389(0) 3074-140
  • Година на регистрација:1991
  • Број на вработени:12
  • Годишна продажба:9000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:36.400 ден.

  Клима уред Daikin FTXB-C 3,5kW

  9%заштеда
  Цена со ДДВ:21.990 ден. 19.901 ден.

  Инвертер клима уред VIVAX COOL ACP- ...

  Цена со ДДВ:34.999 ден.

  Nео Inverter клима 5.5 Kw

  Цена со ДДВ:39.999 ден.

  GREE LOMO ECO INVERTER 5.5 KW WIFI
  023074140

  корисничка поддршка