00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима уред Inverter Daikin FTXB35C


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Високо ѕидна единица.
  •Режимот за комфорт гарантира превенција од сушење на воздухот со тоа што спречува топлиот или ладниот воздух да дува директно на телот.
  •Титаниум апатит фотокалитичкиот филтер го прочистува воздухот и ги одстранува микроскопските честички, силен разградувач на мириси и помага да се спречи ширењето на бактерии, вируси и микроби за да обезбеди стабилно снабдување на чист воздух.
  •Вертикален авто-замав ги движи клапите за празнење нагоре и надолу за ефикасна дистрибуција на воздухот и температурата во целата просторија.
  •Може да се одбере и “моќен” режим за брзо загревање или ладење; од кога тој режим ќе се исклучи, уредот се враќа на претходно поставениот режим.

 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Милмарк инженеринг

  • Опис на компанијата:Милмарк инженеринг е овластен дилер на Daikin, Viessman и Actionclima во Македонија. Услуги: - Вентилација и климатизација(HVAC системи) - Опрема за греење, вентилација и климатизација - Проектирање и изведба на инсталации за греење - Одржување и сервис на опремата за греење, вентилација и климатизација - Испорака и монтажа Производи: - Алуминиумски лим во ролна и профили со висок квалитет - Котли на цврсто гориво - Вентилатори - Чилери - Клима комори - Вентил конвектори - Сплит клима уреди-инвертер СЕКОГАШ КОГА Е НАЈПОТРЕБНО - МИЛМАРК ИНЖЕНЕРИНГ!
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:М.Т.Гологанов 64-а лок.10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 358991
  • Телефон #:075 311631
  • Локација на мапа:Прикажи  075311631

  корисничка поддршка