00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra HY-1302 smoothie maker

16%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker

  Моќност: 300W
  Напон: 220-240v -50/60 Hz
  Зафатнина на садот: 0,6л
  Преносен сад со отвор за пиење
  Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик
  Едноставно управување и чистење
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica,Emide. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Biljana
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи  022520999

  корисничка поддршка