00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ГРЕАЛКА ТАЈФУН НА ГАС 10КВ СО РЕГУЛАТОР И ЦРЕВО ЗБ-Г10 ЗОБО


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:* Инстантно загревање
  - моќно греење со висок квалитет
  * Безбедност
  - сензор за пламен и исклучување при прегревање
  * Долготрајност
  - Цврста, издржлива челична конструкција
  * Спремни за употреба
  - Едноставно поврзување, со вклучено црево и регулатор
  * Висок Квалитет - енергетски ефикасен

  ГАРАНТЕН ПЕРИОД: 1 ГОДИНА

  Моќност 10KW
  Напон 240V/50Hz
  Заштита IPX 4
  Потрошувачка на гас 0.71Kg/h
  Издувна моќ 300m?/h
  Тежина 4.4kg
 • Категорија:Грејни тела
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Баукит
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Баукит

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман. Во моментот БАУКИТ ГРУП ДОО е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, ITSAFE - Италија, DRABEST - Полска, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина. Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
  • Име на контакт лице:Стефан
  • Адреса:бул.Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038976467308
  • Телефон #:022535099
  • Факс #:022535099
  • Локација на мапа:Прикажи  022535099

  корисничка поддршка