00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Алумински радијатор GLOBAL VOX R600


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ширина на едно ребро - 8cm
  Висина (осовински)-60cm
  Наменет за сите видови топловодно греење
 • Категорија:Грејни тела
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Клима комерц
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1 ребро
 • профил на компанијата

  Клима комерц

  • Опис на компанијата:Klima Komerc doo Skopje ,klimatizacija,ventilacija i greenje,so kompleten inzenering , montaza i servis(klima uredi, ventilatori i oprema za greenje).
  • Име на контакт лице:Зоран Гјоргјиевски
  • Адреса:Mitropolit Teodosij Gologanov br:72
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038975219725
  • Телефон #:00389(0)2 3074-140
  • Факс #:00389(0) 3074-140
  • Година на регистрација:1991
  • Број на вработени:12
  • Годишна продажба:9000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи  023074140

  корисничка поддршка