00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи157
Член од28 Мај, 2020
Последна промена11:46:40 , 10 Мар, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка