00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за АМСМ Станица за технички преглед

АМСМ Станица за технички преглед

Над 70.000 возила годишно се опслужуваат во трите станици за технички преглед и регистрација на АМСМ, лоцирани во Центар, Чаир и Велес. Од нив 95% се возила на долгогодишни и лојални АМСМ клиенти, кои ја препознаваат квалитетната услуга и стручност на АМСМ Станици за технички преглед. Технички преглед ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 3 производи


070/287-777

корисничка поддршка