00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

АМСМ Станица за технички преглед

  • Опис на компанијата:Над 70.000 возила годишно се опслужуваат во трите станици за технички преглед и регистрација на АМСМ, лоцирани во Центар, Чаир и Велес. Од нив 95% се возила на долгогодишни и лојални АМСМ клиенти, кои ја препознаваат квалитетната услуга и стручност на АМСМ Станици за технички преглед. Технички преглед и регистрација на возило можете да направите и во сите автомото друштва низ Македонија. Со 43% пазарно учество на целата територија на Република Македонија, АМСМ Станици за технички преглед се лидер на пазарот во регистрација и технички преглед на моторни возила. АМСМ членовите добиваат 10% попуст во АМСМ станиците за технички преглед.
  • Име на контакт лице:Благоја Спировски
  • Адреса:ул. “М.Т.Гологанов“ бр.51
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02)3181311
  • Факс #:(02) 3181-119
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи4
Член од12 Јул, 2012
Последна промена08:45:34 , 19 Окт, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка