00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

АМСМ Помош на пат и информации

  • Опис на компанијата:АМСМ Помош на пат и информации (СПИ) ви обезбедува: Патни информации (02/ 15 555) вклучувајќи информации за состојбата и евентуалните застои на патиштата низ Републиката, информации за работа на пат, состојбата на граничните премини и туристички информации за Македонија и за повеќе од 30 европски држави, и Помош на пат (196), стручна техничка помош на самото место во случај на дефект на возило, пренос на возило во случај на дефект кој не може да се отстрани на самото место, во случај на сообраќајна незгода или друг вид имобилизација, како и сервисни услуги. Членовите на АМСМ имаат 20% попуст на сервисните услуги во АМСМ СПИ.
  • Име на контакт лице:Благица
  • Адреса:ул.“М.Т Гологанов“ бр.51
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 3181-181; (02) 15-555, 196; (02) 3181104
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Ја следат1
Број на производи6
Член од12 Јул, 2012
Последна промена10:54:38 , 15 Ное, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка