00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

АМСМ Членство

  • Опис на компанијата:Ако барате услуги кои ќе одговорат на Вашите специфични потреби и барања, тогаш сте на вистинското место. Без оглед дали сте возач или не и дали имате сопствен автомобил или не, ќе најдете различни членски пакети, прилагодени на Вашите желби и потреби. Денес во АМСМ членуваат повеќе од 15.000 членови, кои ја препознале привилигијата да се биде АМСМ член. Останува на Вас да изберете.
  • Име на контакт лице:Снежана Костадиновска
  • Адреса:ул. “М.Т.Гологанов“ бр. 51
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 3181-108
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи10
Член од12 Јул, 2012
Последна промена10:46:22 , 15 Ное, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка