00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra ML-CD92-180S Бат. Дупчалка во куфер со 2 батерии

19%заштеда

Iskra ML-CD92-180S Бат. Дупчалка во куфер со 2 батерии

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

5990.0 ден. 4800 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:напон: 18V две батерии
  моќност: 2 x Li-ion батерија ( 1,5ah )
  -1.Ниво: 0-400 мин.
  -2.Ниво: 0-1500 мин.
  степен на вртежен момент: 21+1
  вртежен момен: 23 Nm
  LED светилка
  индикатор на состојба на батеријата
  самозатезна глава
  капацитет на дупчење: 18mm ( дрво ) 7mm ( метал )
  додатоци: 6 х сврдли и 6 x додатоци за штрафови
  2 година гаранција
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:2 години
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка