00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Униор количка за алати

Униор количка за алати

Цената е со вклучен ДДВ
122.000 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Униор количка за алати со комплет од 325 алати со SOS влошки

  Атрибути на производот
  материјал: специјален ПЛУС челичен лим
  можност за додавање дополнителни елементи
  слепи навртки за прицврстување на дополнителни делови кои се монтирани на количката
  статичен капацитет на товар на количката без тркала: 1600кг
  динамичен капацитет на товар на вагоните: 500 кг
  максимален капацитет на секоја фиока : 45 кг
  8 фиоки (7x L 563 x W 365 x H 70mm, 1x L 563 x W 383 x H 150mm)
  основни димензии со рачка и тркала L 800 x W 440 x H 923mm
  вкупен волумен на фиоки: 135 литри
  фиоки компатибилни со SOS tool tray 1/3, 2/3, 3/3
  Предности:
  обложена со еко боја на Qualicoat стандард за квалитет
  отворањето и затворањето на фиоките е многу едноставно согласно на единственото решение-рачката на фиоката на горната страна им овозможува синхронизиран фат и отворање на фиоката на количката
  механизмот за затворање на фиоките заштитува од несакано отворање на фиоките
  фиоки со нелизгачка внатрешна синтетичка постава
  централно заклучување со брава и клуч на преклопување
  lock with key included also foam keyring
  целосно извлекување на фиоките со висококвалитетни топчести шини
  тркала отпорни на масло и киселина со дијаметар од 125 мм, едно со кочница, која ги блокира вртењето и ротирањето на тркалото.
 • профил на компанијата

  Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Комерц е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.36 бр.20, нас. Илинден
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи  022432057

  корисничка поддршка