00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Електрична косилка AL-KO CLASSIC 3.22 SE


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Бензинска косилка за трева:
  • Арт.бр:
  112805
  • EAN:
  4003718042382
  • Сила на мотор:
  1000W
  • Капацитет на корпа:
  30 л
  • Куќиште:
  Пластика PP
  • Работна површина:
  250 m2
  • Ширина на откос:
  32 cm
  • Висина на откос:
  20-60mm
  • Положба на тркала:
  3
  • Тежина:
  10 kg

  За ДОСТАВА на врата во места кои се повеќе оддалечени од градовите во Македонија, можен е дополнителен трошок од 200,00 денари.

  #Гарден програма
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Техно Генекс
 • профил на компанијата

  Техно Генекс

  • Опис на компанијата:ТЕХНО ГЕНЕКС е приватна трговска компанија основана 2002 год. со седиште во Скопје. Основната дејност е увоз, продажба на големо и дистрибуција на техничка стока. Дистрибуцијата се врши од централниот магацин во Скопје. Застапен е широк асортиман на производи за домаќинството и за индустријата. Компанијата е генерален застапник за Р.Македонија за познатите брендови AL-KO Аустриа, Linea и Villager. Постигнавме добра понуда, разноврсност, сигурна и брза услуга. Видете ги сите наши производи на www.tehnogenex.com.mk
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:Перо Наков 144, магацин на Караорман
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 317 465
  • Телефон #:02 2551801
  • Факс #:02 2520176
  • Година на регистрација:2002
  • Локација на мапа:Прикажи  022551801

  корисничка поддршка