00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Делови за градежни машини


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Diamond blade

  1200мм / 1600мм / 2500мм дијамантски пили / сечила за сечење гранит и мермер блок.

  Машинско парче - diamond tip
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Елја градба
 • профил на компанијата

  Елја градба

  • Опис на компанијата:Изнајмување на кранови и дигалки, изведба на градежни објекти, делови за градежни машини. Елја Градба Дооел ви нуди висок квалитет и беспрекорна услуга за изнајмување на кранови, градежништво, обезбедување на делови од градежна опрема и возила. Како Елја Градба Дооел, ние треба да обезбедиме услуга заедно со високо обучен персонал во цела Македонија.
  • Име на контакт лице:Елја градба
  • Адреса:Бул.Гоце Делчев 11, ТЦ.Мавровка
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 249471
  • Телефон #:075 578546  075578546

  корисничка поддршка