00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

BOSCH PLL 360 - РОТАЦИОНЕН ЛАСЕР + ТРОНОЖЕН СТАТИВ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:+ ТРОНОЖЕН СТАТИВ: 1,5 m;
  - ПРЕЧНИК НА РАБОТНО ПОДРАЧЈЕ: 20 m; - ПОДРАЧЈЕ НА НИВЕЛИРАЊЕ: ≤ 4˚; - ТОЧНОСТ +/- 0,4 mm/m; - ТЕЖИНА: 0,5 kg
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Фамод
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:2 години
 • профил на компанијата

  Фамод

  • Опис на компанијата:Основна дејност - увоз и продажба на рачен и рачен електричен алат од програмите на : BOSCH - професионални сини електрични алати, BOSCH - алати за направи сам (DIY), BOSCH - алати за градина; WOLFCRAFТ - професионален рачен алат; DWT - полупрофесионален рачен електричен алат; JEPSON - алати за обработка на метал; NOVUS - алат и опрема за спојување; STEINEL - сензорно осветлување и термо опрема; STANLEY - професионален рачен алат
  • Име на контакт лице:Драгана Анастасова
  • Адреса:бул.В.С.Бато 5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:(02)2431-100
  • Телефон #:(02)2431-100
  • Факс #:(02)2400-052
  • Локација на мапа:Прикажи  022431100

  корисничка поддршка