00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Сет за кампување (Шатор за 2 лица, 2 вреќи за кампување и 2 пернички)

33%save

Сет за кампување (Шатор за 2 лица, 2 вреќи за кампување и 2 пернички)

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

7490.0 MKD 4990 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Овој пакет за кампување се состои од: Шатор за 2 лица, 2 вречи за кампување и 2 пернички
  - Овој сет е погоден за кампување за две лица. Продуктите на
  - Повеќе информации за шаторот на овој линк:

  https://marketkonekt.com/makedonija/sport-i-rekreacija/oprema-za-kampuvanje/pavillo-shator-2-lica/AVj.htm

  - Повеќе информации за вреќата на овој линк:

  https://marketkonekt.com/makedonija/sport-i-rekreacija/oprema-za-kampuvanje/vrekja/xVj.htm

  - Повеќе информации за перничето на овој

  линк:https://marketkonekt.com/makedonija/sport-i-rekreacija/oprema-za-kampuvanje/pernichka/yVj.htm

  Bestway 68005, 68048, 67006
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance