00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Pavillo Шатор за 2 лица

20%save

Pavillo Шатор за 2 лица

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

3590.0 MKD 2872 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Димензии: 180x235x100 см
  - Тежина на шаторот: 3 кг
  - Изработен од ултра квалитетен лесен полиестер материјал
  - Наменет за 2 лица
  - Мека подлога
  - Има мрежа за зажтита од инсекти
  - Странични торби/мрежички
  - Тешко запалив материјал

  Bestway 68005
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  12%save
  Retail Price - VAT Included:6.000 MKD 5.250 MKD

  Шатор 68014

  Retail Price - VAT Included:5.535 MKD

  Pavillo Шатор за 3 лица

  21%save
  Retail Price - VAT Included:3.990 MKD 3.125 MKD

  Pavillo Шатор за 4 лица
  070/287-777

  shopping assistance