00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Карбонски Заштитник 180x200

Карбонски Заштитник 180x200

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

540 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:
 • Product Description:Карбонскиот заштитник за душек овозможува Вашиот душек да ја задржи свежината и цврстината, додека карбонските влакна кои се во составот на материјалот го намалуваат и отстрануваат елекртицитетот и Ви овозможуваат удобен и релаксиран сон.
  Заштитникот може да се пере во машина на 40°C.
  Сите материјали од кои е направен карбонскиот заштитник се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Димензии: 180×200
  Состав
  Материјал: 99% Полиестер / 1% Карбон
  Полнеж: Полиестер

  #сезавашатаспална
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:420 MKD

  Карбонски Заштитник 140x200

  Retail Price - VAT Included:490 MKD

  Карбонски Заштитник 160x200

  Retail Price - VAT Included:340 MKD

  Карбонски Заштитник 90x200

  19%save
  Retail Price - VAT Included:1.610 MKD 1.290 MKD

  Единечен Карбонски Сет

  Retail Price - VAT Included:1.190 MKD

  Dual Layer Carbon Заштитник за душе ...

  Retail Price - VAT Included:790 MKD

  Dual Layer Carbon Заштитник за душе ...
  070/287-777

  shopping assistance