00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Гума за бебиња 6-18м

13%save

Гума за бебиња 6-18м

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

600.0 MKD 522 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Наменето за бебиња од 6 до 18 месеци
  - Врвен квалитет
  - UV Заштита

  Bestway 21002
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  30%save
  Retail Price - VAT Included:100 MKD 70 MKD

  Очила за под вода 3+

  Retail Price - VAT Included:370 MKD

  Пераи 37-41

  26%save
  Retail Price - VAT Included:1.000 MKD 740 MKD

  Душек со потпирач

  20%save
  Retail Price - VAT Included:300 MKD 240 MKD

  Маска за под вода 7+

  15%save
  Retail Price - VAT Included:2.000 MKD 1.700 MKD

  Сет маска,цевка и пераи 8+
  070/287-777

  shopping assistance