00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Душек со потпирач

26%save

Душек со потпирач

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1000.0 MKD 740 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Димензии: 161х84 см
  - Врвен квалитет
  - Држач за пијалок

  Bestway 21002
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  30%save
  Retail Price - VAT Included:1.500 MKD 1.050 MKD

  Душек Пица

  20%save
  Retail Price - VAT Included:2.500 MKD 2.000 MKD

  Голем душек за 3 особи

  20%save
  Retail Price - VAT Included:2.300 MKD 1.840 MKD

  Голема душек фламинго

  25%save
  Retail Price - VAT Included:850 MKD 638 MKD

  Душек со апликација стрип

  30%save
  Retail Price - VAT Included:500 MKD 350 MKD

  Виножито душек
  070/287-777

  shopping assistance