00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Зен Перница

Зен Перница

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1190 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:Black Friday
 • Product Description:Состав:
  Навлака: Тери 80/20; Внатрешност: Блокови од виско мемори пена исполнети со силиклонизиран топчест фибер.
  Димензија:
  50×70

  Перницата претставува луксузна комбинација на надворешна мемори обвивка исполнета со силиконизиран топчест фибер. Се вбројува во категоријата на перници кои овозможуваат исклучително чувство на удобност и мекост во текот на ноќта. Идеална за спиење во сите позиции.
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance