00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Sound Asleep – музичка перница

Sound Asleep – музичка перница

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

490 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Димензии: 50 x 70 cm
  Состав:
  Навлака: 50% полиестер 50% памук;
  Внатрешност: 100% полестер со звучник

  Sound Asleep музичката перницата ќе ви овозможи да се опуштите со звуците кои ги слушате без да му пречите на вашиот партнер/ка. Слушајте ја вашата омилена музика, аудио книги, па дури и научете сами јазик. Овој уникатен производ не бара апсолутно никакви слушалки. Со Sound Asleep перницата добивате 3,5mm стерео приклучок со кабел со кој можете да ја приклучите на вашиот мобилен телефон. Музичката перницата e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е 50% памук и 50% полиестер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна, со кои истовремено е обвиткан звучникот.

  Sound Asleep Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
  Сите материјали од кои е направена Sound Asleep перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.
 • Category:Pillows , Bedroom
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance