00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Перниче

15%save

Перниче

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

118.0 MKD 100 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Перниче
  Шифра: 67006 6942138916027

  #Започни го летото
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Andrej Kompani

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Ванчо Прке бб
  • Post Code:2000
  • City:Stip , Macedonia
  • Cell Phone #:070222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Fax #:032386235
  • Year registered:1998
  • Total employees:25
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (5 ratings total)

  12%save
  Retail Price - VAT Included:2.106 MKD 1.850 MKD

  Базен 262х157х46 см

  12%save
  Retail Price - VAT Included:941 MKD 820 MKD

  Базен 183х38 см

  14%save
  Retail Price - VAT Included:612 MKD 525 MKD

  Базен 152х25 см

  13%save
  Retail Price - VAT Included:2.753 MKD 2.375 MKD

  Круг душек 188см

  Retail Price - VAT Included:2.375 MKD

  Фигура 186х127см

  Retail Price - VAT Included:2.390 MKD

  Гума на дување Лебед 41111-1
  070/287-777

  shopping assistance