00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Перница со пердуви

Перница со пердуви

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

480 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Традиционалната форма на перницата е исполнета со природни пердуви од гуска и нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од висококвалитетен памук кој обезбедува пријатно чувство додека спиете.
  Внатрешноста на перницата е исполнета со пердуви од гуска кои нудат совршено распоредување на тежината на главата на самата перница.
  Пердувите се природен термо-регулатор и не дозволуваат нагли промени на температурата на перницата при менување на температурата во собата.
  Составот и типот на полнењето овозможува лесно да го менувате обликот на перницата и да ја моделирате истата по желба.
  Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
  Сите материјали од кои е направена перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Тежина: 1 kg
  Димензии: 50 x 70 cm
  Состав
  Материјал: 100% Памук
  Полнеж: Пердуви од гуска
 • Category:Pillows
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:249 MKD

  VERANO ПЕРНИЦА

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  Бебе Сет – Јорган и Перница

  13%save
  Retail Price - VAT Included:750 MKD 649 MKD

  Бебе Сет – Јорган и Перница

  18%save
  Retail Price - VAT Included:1.099 MKD 899 MKD

  Бебе Сет – Јорган и Перница

  Retail Price - VAT Included:940 MKD

  Бебе Сет – Јорган и Перница

  Retail Price - VAT Included:490 MKD

  Sound Asleep – музичка перница
  070/287-777

  shopping assistance