00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Lunna Перница

33%save

Lunna Перница

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

599.0 MKD 399 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:
 • Product Description:Перницата Lunna овозможува чувство на мекост и удобност, со 100% памучна надворешност.

  Исполнета со полиестерски влакна кој ви нуди удобност при спиењето.
  Перницата Lunna 100% Памук е вистински избор за Вас доколку преферирате перници со класичен облик.
  Перницата е перлива на 40°C.

  Една третина од нашиот живот поминуваме во спиење. Нека вашиот сон биде безгрижен и цврст со висококвалитетната перницата Lunna 100% Памук. Перницата овозможува чувство на мекост и удобност, со 100% памучна надворешност.

  Димензии: 50×70

  Состав
  Навлака: 100% Памук
  Полнеж: Полиестер
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance