00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Green Tea перница

19%save

Green Tea перница

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

370.0 MKD 299 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Донесете ја свежината на природата во вашата спална соба и овозможете си ароматерапија додека спиете со Green Tea перницата која е третирана со екстрат од зелен чај.
  Ароматите од Green Tea перницата се ослободуваат со топлината на главата а истовремено имате крвна циркулаторна стимулација на главата, меридијаните на вратот и акопунктурните точки. Со подобрената циркулација на крвта се стимулира работата на органите.
  Штепованата обвивка гарантира одржување на совршена температура во текот на спиењето а и чувство на нежност и мекост.
  Перницата е исполнета со силиконизиран топчест фибер.
  Green Tea перницата може да се пере во машина на 40°C.
  Материјалите од кои е направена Green Tea перницата се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  Тежина: 0.8 kg
  Димензии: 50 x 70 cm
  Состав
  Навлака: Полиестер
  Полнеж: Силиконизиран топчест фибер
 • Category:Pillows
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance