00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Blue Pearl перница

Blue Pearl перница

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

399 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:Black Friday
 • Product Description:Blue Pearl перницата има јадро кое е обвиткано во обвивка од памук и полиестер а за дополнително пријатно чуство додека спиете имаме создадено меката и удобна штепована навлака.
  Јадрото на перницата е обвиткано со Lahey® навлака од ткаен полиестер која е штепована со прави канали и е исполнета со полиестерски влакна. Меката и удобна навлака создава одлична подлога за спиење со која освен удобност добивате и одлична терморегулација. Навлаката овозможува перницата да дише во секое време.
  Навлаката на Blue Pearl перницата има патент на едната страна со што лесно се вади и може да се пере во машина на 60°C.

  #сезавашатаспална
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance