00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Трамболина со лизгалка

24%save

Трамболина со лизгалка

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

21000.0 MKD 15918 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Димензии: 250х210х152 см
  - Трамболина со Лизгалка
  - Погодна за деца над 24м
  - Брз и квалитетен компресор
  - Целиот процес на дување е многу едноставен и трае 120 секунди
  - Може да се користи надвое, но и во вашите домови
  - Сигурносен влез/излез од трамболината

  bestway 53310
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance