00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Клацкалка за деца

Клацкалка за деца

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

6240 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Димензии: 140 х 40 х 58 см
  - Супер квалитетна турска пластика
  - Издржливост до 35 кг
  - Погодно за во двор и за во игрални
  - За деца над 3 години

  PILSAN 06 147

 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Turkey
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  9%save
  Retail Price - VAT Included:5.000 MKD 4.550 MKD

  Клацкалка за деца

  10%save
  Retail Price - VAT Included:2.100 MKD 1.890 MKD

  Коњче клацкалка

  44%save
  Retail Price - VAT Included:17.940 MKD 9.975 MKD

  Сет лизгалка и лулашка за во двор
  070/287-777

  shopping assistance