00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Душек во форма на сладолед или лимонада

Душек во форма на сладолед или лимонада

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

820 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Душек во форма на сладолед или лимонада
  Димензии: 190x99 cm
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Andrej Kompani

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Ванчо Прке бб
  • Post Code:2000
  • City:Stip , Macedonia
  • Cell Phone #:070222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Fax #:032386235
  • Year registered:1998
  • Total employees:25
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (5 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:520 MKD

  Душек во форма на сладолед

  Retail Price - VAT Included:820 MKD

  Душек во форма на овошје

  Retail Price - VAT Included:840 MKD

  Душек корнет сладолед
  070/287-777

  shopping assistance