00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Јорган Easy 200x200

14%save

Јорган Easy 200x200

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1390.0 MKD 1190 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 130 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Sections:
 • Product Description:Принтаниот јорган Easy e изработен од памук и исполнет со полиестерски влакна. Јорганот Easy ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја одржува топлината на вашето тело.
  Идеален декоративен јорган за пролетен и есенски период.
  Јорганот Easy може да се пере во машина на 40°C.
  Материјалите од кои е направен jорганот Easy се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.
  Димензии: 200x200
  Тежина: 2kg.
  Состав:
  Материјал: 100% Памук
  Полнеж: Полиестер

  #сезавашатаспална
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  10%save
  Retail Price - VAT Included:999 MKD 890 MKD

  Јорган Easy 140x200

  Retail Price - VAT Included:890 MKD

  Clara Jорган 140 x 200cm

  Retail Price - VAT Included:1.199 MKD

  Clara Jорган 200 x 200cm

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  КОМФО ЈОРГАН 140x200

  Retail Price - VAT Included:799 MKD

  КОМФО ЈОРГАН 140x200

  Retail Price - VAT Included:499 MKD

  КОМФО ЈОРГАН 140x200
  070/287-777

  shopping assistance