00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Bubble – Комплет

12%save

Bubble – Комплет

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

799.0 MKD 699 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Choose a model:

* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Kомбинација на принтани кругови кои ќе бидат совршено декоративно надополнување во вашата спална соба.
  Внатрешноста на сетот е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
  Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
  Bubble сетот вклучува единечен јорган и една перница или дупли јорган со две перници.
  Јорганот и перницата може да се перат во машина на 40°C.
 • Category:Bed Linens
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (3 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  WAKEUP ЈОРГАН

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  WAKEUP ЈОРГАН
  070/287-777

  shopping assistance