00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Забавен парк со лизгалка и кош

50%save

Забавен парк со лизгалка и кош

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

7990.0 MKD 3995 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Димензии: 274х198х137 см
  - Прскалка која се поврзува со црево
  - Содржи кош и лизгалка
  - Содржи тоочиња за дополнителна забава
  - За деца од 3 до 6 год
  - Забавен парк погоден за во двор
  -Врвен квалитет

  Bestway 53097
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  35%save
  Retail Price - VAT Included:6.500 MKD 4.225 MKD

  Забавен парк за деца

  35%save
  Retail Price - VAT Included:18.500 MKD 12.025 MKD

  Сет за во градина 3 во 1
  070/287-777

  shopping assistance