00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Статива за фудбал

25%save

Статива за фудбал

Цената е со вклучен ДДВ
7.790 MKD 5.843 MKD

 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Димензии: 65х119х86 см
  - Статива за фудбал погодна за деца над 3 год
  - Врвен турски квалитет
  - Извонреден дизајн прилагоден за мал фудбал

  Pilsan 03 397
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Turkey
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  15%save
  Retail Price - VAT Included:10.000 MKD 8.450 MKD

  Трактор 6V

  35%save
  Retail Price - VAT Included:18.500 MKD 12.025 MKD

  Сет за во градина 3 во 1
  070/287-777

  shopping assistance