00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Сет лизгалка и лулашка за во двор

44%save

Сет лизгалка и лулашка за во двор

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

17940.0 MKD 9975 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Димензии: 182x140x121 см
  - Носивост до 50 кг
  - Одлично за во двор
  - Погодно за игра на две или повеќе деца

  Pilsan 06 099
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Turkey
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  33%save
  Retail Price - VAT Included:18.150 MKD 11.998 MKD

  Сет 3 во 1

  35%save
  Retail Price - VAT Included:18.500 MKD 12.025 MKD

  Сет за во градина 3 во 1

  9%save
  Retail Price - VAT Included:5.000 MKD 4.550 MKD

  Клацкалка за деца

  Retail Price - VAT Included:6.240 MKD

  Клацкалка за деца

  Retail Price - VAT Included:1.430 MKD

  Лулашка

  10%save
  Retail Price - VAT Included:7.300 MKD 6.570 MKD

  Лизгалка
  070/287-777

  shopping assistance