00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Лизгалка

10%save

Лизгалка

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

7300.0 MKD 6570 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Возраст: 3+ година
  - Димензии: Висина - 107 см
  - Должина - 199,5 см
  - Ширина - 62 см
  - Должина на лизгалка - 123 см
  - Макс. Носечки капацитет: 50 кг.
  - Лесна инсталација
  - Забавна и безбедна
  - Скали за искачување
  - Внатрешна и надворешна употреба
  - Стилски изглед и ергономски дизајн
  - Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

  Pilsan 06 198
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Turkey
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance