00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Коњче клацкалка

10%save

Коњче клацкалка

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

2100.0 MKD 1890 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 200 MKD

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:-Димензии: 35 х 75 х 48 cm.
  - Коњче клацкалка од брендот Pilsan, со подлога што се отстранува.
  - Изработен од високо клвалитетна пластика, која гарантира издржливост и сигурност.
  - Производот е наменет за деца над 36 месеци

 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Turkey
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance