00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Кола на педала

Кола на педала

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

4290 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:- Димензии:51 х 143 х 51 сm
  - Издржливост до 50 кг
  - Трактор со приколка
  - Наменето за деца над 3 год
  - Супер лесно за управување
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:Turkey
 • оцени од корисници
  company profile

  Андреј Компани

  • Company introduction:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Contact Person Name:Баже
  • Address:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:070 222235
  • Telephone #:(032)388103
  • Year registered:1998
  • Total employees:35
  • Geo Location:Show
  43%save
  Retail Price - VAT Included:4.990 MKD 2.800 MKD

  Трактор на педала со приколка

  19%save
  Retail Price - VAT Included:4.990 MKD 4.030 MKD

  Трактор-багер на педала

  15%save
  Retail Price - VAT Included:10.000 MKD 8.450 MKD

  Трактор 6V
  070/287-777

  shopping assistance