00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Чоколадни сојни смоки. Високо - протеински, богати со диететски влакна со намалени шеќери и без додадени шеќери. Погодно за вегетаријанци

30%save

Чоколадни сојни смоки. Високо - протеински, богати со диететски влакна со намалени шеќери и без додадени шеќери. Погодно за вегетаријанци

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

8549.0 MKD 5984 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Big Protein AUTUMN BOX содржи:

  1- кутија Пудинг чоколадо
  1- кутија Кранч бар лешник
  1- кутија Палачинка солена со вкус на чадена шунка и кашкавал
  1- кутија НуМе шејк шумско овошје
  1- НуМе мултифункционален шејкер Карим Рашид
  3- орео колачиња
  4- чоколадни смоки
  4- АбсоЗеро Веган барови
  1- зипер смоки чедар и павлака
  2- пачиња солена вафла
  3- чипс BBQ
  2- чипс оцет & сол
  2- чипс чедар & сирење
  2- чипс кромид & сирење
  1- леб (3кришки)
  1- шише пијалок со вкус на чоколадо
  1- шише пијалок со вкус на портокал

  Составот на протеинските протеинските производи може да го видите посебно за секој производ, прикачени на веб продавницата на Маркетконект.
 • Availability:In Stock
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Pro-fit vis

  • Company introduction:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Contact Person Name:Ивона
  • Address:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:072220092
  • Year registered:2016
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.7 of 5.0 (3 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance