00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Chocolate flavoured pudding, cold drink or mousse - 7pcs

22%save

Chocolate flavoured pudding, cold drink or mousse - 7pcs

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

3845.0 MKD 2999 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Двојно чоколадо, двојно уживање, дури и тројно, бидејќи ова барче не е само едно парче чоколадо, нели! Кога го јадете ова барче, ќе имате вкусно искуство како да го јадете највкусното колаче со чоколадо во светот, само што е многу поздраво и можете да го понесете насекаде со вас. Ја задоволува вашата желба за слатки до максимум, ве заситува затоа што има висока содржина на влакна, и благодарение на содржината на протеини, не мора да се грижите дали не внесувате доволно квалитетен протеин.

  Соодветно за вегани
  Со изолат протеин од грашак и ориз
  Без лактоза

  Состав: абсорајс протеинска мешавина (изолат од протеин од грашок, концентрат од протеин од ориз); фрукто-олигосахариди; изомалто-олигосахариди*; прелив од какао чоколадо 15% (засладувач (малтиол), хидролизирано масло од палмино јадро, какао во прав 15%, емулгатор (сончоглед лецитин, полиглицерол полирицинолеат), ароми); масло од семе од репка,;емулгатор: соја лецитин; какао во прав; црно чоколадо 2,5% (шеќер, какао маса, какао путер, емулгатор: соја лецитин, природни ароми); навлажнувач: глицерол; ароми; згуснувач: карбокси метил целулоза; антиоксиданс: екстракт од рузмарин; засладувач: стевиол гликозиди. *Изомалто-олигосахариди е извор на гликоза.

  Може да содржи јадкасти плодови, кикирики и сусам.
 • Availability:In Stock
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Pro-fit vis

  • Company introduction:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Contact Person Name:Ивона
  • Address:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:072220092
  • Year registered:2016
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.7 of 5.0 (3 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:160 MKD

  VEGAN Protein bar VANILLA-COOKIES 4 ...

  40%save
  Retail Price - VAT Included:3.840 MKD 2.304 MKD

  VEGAN Protein bar VANILLA-COOKIES 4 ...

  Retail Price - VAT Included:160 MKD

  VEGAN Protein bar STRAWBERRY 40g
  070/287-777

  shopping assistance