00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Протеинска палачинка со вкус на чоколадо

Протеинска палачинка со вкус на чоколадо

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

980 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Палачинка со вкус на чоколадо. (7 кесички во курија)
  Високо-протеинска инстант мешавина за палачинки со вкус на чоколадо. Намалени шеќер, без додаден шеќер. Без палмино масло.
  Состав: млечни протеини; белка од јајце во прав; пченично брашно (глутен); какао во прав (4,5%) (лецитин од сончоглед); вкусови; средства за подигање: натриум дифосфат, натриум бикарбонат; регулатор на киселост: калциум карбонат. Алергени: Содржи млеко, јајце и глутен. Произведени на опрема што преработува соја.
  Средни нутритивни вредности на 26,5гр (оброк): Енергија 94kcal/397kJ, масти 0,7гр (од кои заситени масни киселини 0,4гр.), јаглени хидрати 3,6гр. (од кои шеќери 0,6гр, од кои скроб 3,0гр.), влакна 0,5гр, протеин 18гр, сол 0,40гр.
 • Availability:In Stock
 • Place of Origin:EU
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Pro-fit vis

  • Company introduction:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти и оние кои сакаат да ослабат.
  • Contact Person Name:Ивона
  • Address:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:072220092
  • Year registered:2016
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.7 of 5.0 (3 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:980 MKD

  Original Pancake - 7pcs

  Retail Price - VAT Included:980 MKD

  Smoked ham and cheese flavoured san ...

  20%save
  Retail Price - VAT Included:980 MKD 784 MKD

  Cheese bacon flavoured pancake- 7pc ...
  070/287-777

  shopping assistance